image_50399233

Spotkanie z Klubem Seniora

20 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się z wizytą do Klubu Seniora znajdującego się w siennickim GOPS. Celem tej wizyty było uczestnictwo najmłodszych w krótkim przedstawieniu przygotowanym przez seniorów. To sympatyczne spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Nasze Seniorki pokazały, że są młode duchem, radosne, wesołe, życzliwe, lubią aktywnie spędzać czas. Takie międzypokoleniowe działania przynoszą wiele korzyści: wzmacniają więzi w społeczności lokalnej, wzbogacają procesy uczenia się zarówno dzieci, jak i osób starszych, a przede wszystkim dają radość obu stronom. Wizyta w Klubie Seniora była dla przedszkolaków wartościową lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym.