Spotkanie z pisarką
Serdecznie dziękujemy pani Agacie, mamie Wojtka, która odwiedziła naszą klasę i opowiedziała o swoim niezwykle ciekawym zawodzie pisarki. Dzięki Pani dzieci mogły dowiedzieć się, jak powstają książki, skąd biorą się pomysły na historie oraz jak wyglą ...









