ROK SZKOLNY 2021/2022

 
 
 

Diecezjalny Konkurs „Święty Józef posłany przez Boga do pomocy”

Filip Chlebicki

wyróżnienie

Wojtek Plichta

wyróżnienie

Franciszek Orłowski

wyróżnienie

Lena Pietruszka

wyróżnienie

V Powiatowy Konkurs Matematyczny  „Mistrz Sudoku” dla uczniów klas  czwartych

Oliwia Barczak

I miejsce

Konkurs kaligraficzny „I Ty możesz zostać Mistrzem pióra” kl. II-IV 

Oskar Frelek

I miejsce

Aleksander Dembowski

II miejsce

Konkurs „Praca literacka” Henryk Sienkiewicz kl. VII-VIII

Paweł Korzeń

II miejsce

Scrapbookingowa okładka utworu Henryka Sienkiewicza klasy V-VIII

Julia Pawlak

I miejsce

Scrapbookingowa okładka utworu Henryka Sienkiewicza klasy I-IV

Paweł Soszyński

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w „Dwa ognie”

usportowione chłopców

Filip Chlebicki IVb, Kacper Karpa IVb, Jan Jurkowski IVb, Dawid Szczepański IVb, Marcin Gójski IVb, Wojciech Plichta IVc, Marcin Pieńkowski IVc, Marcel Giedziński IVc, Dawid Piętka IVc

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w „Dwa ognie”

usportowione dziewcząt

Anna Kuć IVa, Blanka Wiśniewska IVa, Oliwia Barczak IVb, Julia Gruszkowska IVb, Maja Ruta IVb, Aleksandra Dąbrowska IVc, Maria Rybińska IVc, Aleksandra Soćko IVc

II miejsce

Wojewódzki Konkurs Multimedialny

„Henryk Sienkiewicz moim patronem”

Natalia Zgódka

III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Bezpiecznie na wsi mamy – bo ryzyko wypadków znamy”

Lena Boryń

I miejsce na etapie powiatowym

Maja Nowocińska

wyróżnienie na etapie powiatowym

Anna Dąbrowska

wyróżnienie na etapie powiatowym

Powiatowy Integracyjny Konkurs Literacki

„Razem poza horyzont”

Nikola Ornowska

III miejsce

Filip Chlebicki

wyróżnienie

Karolina Mucha

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

„Z ortografią za pan brat”

Olga Szubińska

I miejsce

Gabriela Pawłowska

I miejsce

Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Literacki poświęcony życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza

Olga Szubińska, Jagoda Michalik, Michalina Dobosz, Joanna Sokołowska i Anna Zawadka

wyróżnienie

XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy OMNIBUS 2022

Jakub Zawadka

wyróżnienie

Kangur Matematyczny – konkurs międzynarodowy

Marcin Gójski

wyróżnienie

Mateusz Wielądek

wyróżnienie

Jakub Reszczyk

wyróżnienie

Jagoda Michalik

wyróżnienie

 Konkurs kaligraficzny

„I Ty możesz zostać Mistrzem pióra” kl. V-VIII

Paweł Korzeń

I miejsce

Karolina Dyżakowska

III miejsce

Powiatowy Konkurs języka angielskiego 

Antoni Rembas

I miejsce

Jakub Reszczyk

III miejsce

Maja Szubińska

III miejsce

Powiatowy Konkurs języka angielskiego „Master of English Grammar”

Antoni Rembas

II miejsce

 Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza

Jagoda Michalik

III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Jednego Wiersza

Oliwia Podrucka

wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Jednego Wiersza

TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO

Grupa taneczna

I miejsce Turniej tańca sportowego

Powiatowy konkurs Warszawska Syrenka

Jagoda Michalik

I miejsce kategoria klas VII-VIII

Oliwka Podrucka

III miejsce kategoria przedszkola

Gminny konkurs Warszawska Syrenka

Oliwka Podrucka

I miejsce kategoria przedszkola

Maria Rybińska

I miejsce kategoria klas IV-V

Jagoda Michalik

I miejsce kategoria kl. VI-VIII

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar burmistrza miasta i gminy Pilawa

Lena Duszczyk

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Pilawiw

Powiatowy ogólnopolski turniej

” Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

III miejsce chłopców z klas 5

III miejsce chłopców z klas 5-tych na szczeblu powiatowym ogólnopolskiego turnieju " Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

 

Ogólnopolski konkurs Gang Swojaków organizowany przez firmę Biedronka

Wyróżnienie w konkursie "Szkolne przygody Gangu Swojaków" klasa IIIa

Oliwia Augustyniak, Maciej Białek, Szymon Bieniek, Katarzyna Bolanowska, Artur Chomiczewski, Aleksander Dembowski, Maciej Dobosz, Oskar Frelek, Stanisław Grzegrzułka, Krystian Kania, Maciej Kobza, Natalka Laskus, Antoni Milewski, Dominika Osica, Milena Osica, Kinga Plewka, Martyna Proczka, Fabian Salamon, Ksawery Sasin, Miłosz Słomczyński, Filip Wiącek, Nikola Więckowska, Rafał Zawadzki, Lena Zgódka

 

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej Dziewcząt

Drugie miejsce

Gabriela Dróżdż, Alicja Woźniak, Maria Sabak, Łucja Wielgo, Roksana Kurowska, Małgorzata Antosiewicz, Małgorzata Książek, Magdalena Rutkowska, Lena Kowalik, Izabela Matak, Jagoda Michalik, Julia Pawlak, Agata Ratyńska, Olga Szubińska, Nikola Czyż, Michalak Maja

 

Konkurs organizowany przez

Powiatową Komedę Policji

„Dobre rozwiązania potrzebne na wczoraj”

Karolina Dyżakowska kl. VIIIc

wyróżnienie w konkursie o bezpieczeństwie "Dobre rozwiązania potrzebne na wczoraj"

Julia Muchowsak kl.VIIb

wyróżnienie w konkursie o bezpieczeństwie "Dobre rozwiązania potrzebne na wczoraj"

Olga Szubińska kl. VIIc

wyróżnienie w konkursie o bezpieczeństwie "Dobre rozwiązania potrzebne na wczoraj"

Lena Samiciuk kl. IVc

wyróżnienie w konkursie o bezpieczeństwie "Dobre rozwiązania potrzebne na wczoraj"

 

KONKURS POWIATOWY BIEGI PRZEŁAJOWE

3 miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Lena Kowalik VIIc

wyróżnienie w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Jakub Szczepański VIIIb

wyróżnienie w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Franciszek Jurkowski VIIIb

wyróżnienie w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Wojciech Szczęsny Va

wyróżnienie w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Szymon Gajowniczek Vb

wyróżnienie w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

ROK SZKOLNY 2020/2021

Magdalena Adamiec kl. VII b

I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Jednego Wiersza

Lena Czajka kl. VII b

Wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Jednego Wiersza

Jagoda Michalik kl.6c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

Mateusz Wielądek kl. 3b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

Dawid Szczepański kl. 3b

wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

Antoni Rembas kl. 6c

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy".

Bartosz Mazek kl.8b

Finalista Kuratoryjnego Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

IX POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Zuzanna Gałązka III miejsce

IV SIENNICKI KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNE

„PIEŚNI PATRIOTYCZNE W CZASACH WSPÓŁCZESNYCH”

Antonina Michalik-Towani II miejsce
Julia Kurowska III miejsce
Amelia Frelek wyróżnienie

Osiągnięcia Uczniów

ROK SZKOLNY 2019/2020

 X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.:

„Bezpiecznie na wsi: Nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”

Anna Dąbrowska pierwsze miejsce

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Bóg, Honor, Ojczyzna wartości ciągle ważne”

Sandra Chlebicka pierwsze miejsce

Turniej Tańca Sportowego PRO-DENCE

III miejsce Martyna Proczka kl. I a Dominika Osica kl. I a

III Międzyszkolnym Konkurs Kolęd

Lena Kurowska I miejsce
Amelia Frelek wyróżnienie
Karolina Mucha Olga Szubińska wyróżnienie

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Podstawowych

II miejsce Wiktor Osiński, Jakub Grzegrzułka, Łukasz Bolanowski

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Siennica

Kamil Rosłaniec III miejsce w kategorii chłopców 2007/2008
Wiktor Osiński III miejsce w kategorii chłopców z rocznika 2005/2006

Powiatowy Przegląd Patriotyczny „Tu wszędzie jest moja ojczyzna”

Natalia Bojanowska wyróżnienie
Michał Niemiec wyróżnienie

Powiatowy konkurs „Korowód kolędowy”

Gabriela Skrabarczyk, Olga Szubińska, Julia Grzegrzułka, Patrycja Jaworska, Lena Kurowska, Karolina Mucha, Michalina Dobosz, Magdalena Górka – wyróżnienie

Powiatowy konkurs literacki „Czytam, bo lubię”

Jagoda Michalik wyróżnienie

VIII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

Karolina Mucha wyróżnienie

I miejsce Wiktor Osiński II miejsce Stanisław Kołaczkowski III miejsce Łukasz Bolanowski

Gminny konkurs plastyczny „Nasza mała Ojczyzna”

I miejsce Bartłomiej Bolanowski
II miejsce Olga Szubińska
Wyróżnienie Maksymilian Duszczyk

ROK SZKOLNY 2018/2019

III Siennicki Festiwal Piosenki Dekady: 2000- 2010

Lena Kurowska kl. IV a – I miejsce i nagroda publiczności


Gminny Turniej Turystyczno-Krajoznawczy

Dominika Wójcik, Wiktoria Szczepańska, Angelika Zawdzka, Szymon Książek

– I miejsce


Mistrzostwa Powiatu w Dwa Ognie Dziewcząt

Maja Kobylińska, Julia Salamon, Alicja Salamon, Lena Kurowska, Izabela Kozłowska, Oliwia Czyż, Olga Szubińska, Jagoda Michalik, Lena Kowalik, Agata Ratyńska, Maja Michalak – I miejsce


I Gminna Olimpiada Pszczelarska

Krzysztof Pieńkowski kl. VII a – I miejsce (konkurs wiedzy)

Wiktoria Mazek kl. VIII a wyróżnienie (konkurs wiedzy)

Maciej Kowalik kl. IV c – I miejsce (plastyka)

Jakub Grzegrzułka  kl. VI a – II miejsce (plastyka)

Lena Kowalik kl. IV c III miejsce (plastyka)

Antoni Rembas kl. IV c – wyróżnienie (plastyka)

Szymon Rutkowski kl. I b – wyróżnienie (plastyka)


Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Literacki „Dokąd zmierzasz, Panie?” – „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza

Lidia Janicka kl. VIII b, Sebastian Ruta kl. VIII b, Jakub Okoła kl. VIII b, Martyna Rumak kl. VIII b – II miejsce


Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Wielgolesie

Mateusz Nowakowski – najlepszym bramkarzem turnieju

II miejsce


Gminny Turniej Taneczny „Talent masz, to go pokaż”

Jan Ceregra, Kalina Milewska, Martyna Zboina, Magdalena Małecka,

Gabriela Skrabarczyk, Milena Rozbicka – 5 latki przedszkolaki

I miejsce


Międzynarodowy Konkurs ” Kangur Matematyczny”

Bartłomiej Bolanowski kl. IV c – wyróżnienie

Agata Duczek kl. IV a – wyróżnienie

Bartosz Mazek kl. VI b – wyróżnienie

Szymon Książek kl. VII b – wyróżnienie


Powiatowy Konkurs Piosenki

Lena Kurowska kl. IV a, Julia Grzegrzułka kl. IV a, Olga Szubińska kl. IV c

– III miejsce


VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza

Jagoda Michalik kl. IV c – II miejsce

Natalia Bojanowska kl. VI b – III miejsce


Zawody Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych

Bartosz Bojanowski kl. V c – II miejsce

Julia Pompe kl. V c – II miejsce

Jakub Piętka kl. V b – II miejsce


Konkurs Plastyczny w ramach XXVII Ogólnopolskiego Zlotu Szkół  Sienkiewiczowskich

Stanisław Kołaczkowski kl. VI a – I miejsce

Natalia Zagórska kl. II a – I miejsce


Konkurs Literacki w ramach XXVII Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich

Patrycja Grzegrzułka kl. VI a – I miejsce

Miłosz Giedziński kl. VII b – II miejsce


Konkurs Diecezjalny „100 lat – moja mała Ojczyzna”

Jagoda Michalik kl. IV c – wyróżnienie

Lena Samociuk  kl. I c – wyróżnienie


XII Powiatowy Konkurs Historyczny „W 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej”

Dominika Wójcik kl. VIII – I miejsce

Bartosz Mazek kl. VI b – III miejsce

Aleksandra Suska kl. VIII a  – II miejsce

Jakub Chlebicki kl. VIII a – III miejsce

Izabela Kozłowska kl. IV a – III miejsce


Powiatowy Konkurs „Sudoku”

Julia Grzegrzułka kl. IV a – wyróznienie


Powiatowy Konkurs Polskiej Poezji i Prozy

Jagoda Michalik kl. IV c – wyróżnienie


Powiatowy Konkurs języka angielskiego

Antoni Rembas kl. IV c – I miejsce


Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat”

Olga Szubińska kl. IV c – I miejsce

Aleksandra Gryzik kl. VIII a – III miejsce


Gminny Konkurs Plastyczny „Nasza Droga do Niepodległej”

Michał Lemiech kl. II – II miejsce


Eliminacje Powiatowe Konkursu „Warszawska Syrenka”

Jagoda Michalik kl. IV c – II miejsce


Gminne eliminacje Konkursu „Warszawska Syrenka”

Jagoda Michalik kl. IV c – I miejsce


Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Maksymilian Duszczyk kl. VIb

wyróżnienie i nagroda publiczności


Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu ” Wygraj szansę”

I miejsce

Lena Kurowska kl. IV a

Zespół taneczny: Julia Grzegrzułka IVa i Olga Szubińska IVc


Ogólnopolski Konkurs ” Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”Uczniowie klasy I a wyróżnienie

Uczniowie klasy II a wyróżnienie


Gminny konkurs recytatorski „Wiersze dla Niepodległej”

Sebastian Ruta kl. VIII b II miejsce


Międzyszkolny konkurs kolęd i pastorałek ” Pastuszkowie przybywajcie, Jemu wdzięcznie przygrywajcie”

Lena Kurowska kl. IV a II miejsce

Konkurs diecezjalny: ” Sto pytań w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości Polski”

Szymon Książek kl. VII b – wyróżnienie


Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych

III miejsce

Aleksandra Gryzik VIII a, Wiktoria Mazek VIII a, Wiktoria Szczepańska VIII a,

Karolina Szczęsna VIII a, Wiktoria Duszczyk VIII a, Inga Ruziewicz VIIIa,

Maja Chojecka VIII b, Lidia Janicka VIII b, Wiktoria Ruta VI b,

Natalia Książek VII a, Julia Śluzek VII b, Natalia Kurowska VII b,

Oliwia Antosiewicz VI b, Zofia Pacek VII a, Daria Marciszewska VII d


II Powiatowy Przegląd Patriotyczny „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

Natalia Bojanowska kl. VI b wyróżnienie

Sebastian Ruta kl.VIII b wyróżnienie


VI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jestem przyjacielem przyrody”

Jagoda Michalik kl. IVc wyróżnienie

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w indywidualnych biegach przełajowych

Mińsk Mazowiecki 27.09.2018r.

Maja Chojecka kl.VIII b III miejsce
Jakub Piętka kl. V b II miejsce
Karolina Szczęsna kl.VIII a III miejsce
 

 
 

Jagoda Michalik

I miejsce kategoria klas VII-VIII

Oliwka Podrucka

I miejsce kategoria przedszkola

Oliwka Podrucka

I miejsce kategoria przedszkola

Jagoda Michalik

I miejsce kategoria klas VII-VIII

Paweł Soszyński

II miejsce

Paweł Soszyński

II miejsce

Julia Pawlak

I miejsce