logo_fundacja_trop

Fundacja Trop Warszawa

Dnia 11 kwietnia 2024r. naszą szkołę odwiedziły dwie wspaniałe wolontariuszki Pani Anna Rembas i Pani Dominika Wilk. Podczas spotkania przeczytały dzieciom opowiadanie pt. „O kundelku, który nie znał drogi do domu” Edyty Grzegory. #Fundacja Trop Warszawa# podarowała książeczki do naszej biblioteki szkolnej, za co serdecznie dziękujemy. Po przeczytaniu opowiadania o kundelku, Panie z wolontariatu przeprowadziły rozmowę z dziećmi, dzięki której dowiedzieliśmy się jak należy opiekować się pieskiem, co należy robić by czuł się przy nas bezpiecznie oraz jak należy postąpić, gdy spotkamy błąkającego się pieska. Nasi uczniowie doskonale poradzili sobie z odpowiedziami na zadawane pytania . Aktywnie włączyli się w rozmowę z Paniami. Chętnie opowiadali o swoich czworonogach. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie dzieci wręczyły własnoręcznie zrobione pieski. Na koniec upamiętniliśmy spotkanie wspólnym zdjęciem. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy! #FUNDACJA TROP WARSZAWA# Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy serdecznie dziękuję!