Starsi nie czytają? W młodych nadzieja!

7 czerwca 2023r. nasza szkoła dołączyła do masowej akcji czytania „Starsi nie czytają?W młodych nadzieja!”. Całe przedsięwzięcie miało na celu zmotywować młode pokolenie do czytania, gdyż niestety badania wykazują, iż ponad 60% dorosłych nie czyta książek. Dlatego pokładamy nadzieję w młodych czytelnikach.
W środę nasi milusińscy z budynku na Latowickiej zebrali się na placu zabaw, natomiast starsi uczniowie na placu przed szkołą. Wszyscy się bardzo zaangażowali i czytali lektury z wielką przyjemnością. Okazało się, że czytanie w plenerze to świetny sposób na miłe spędzanie czasu. Polecamy relaks z książką na leżaku w letnie dni.
„Lubić czytanie – to znaczy godziny nudów, które człowiek miewa w życiu, zmieniać na godziny radości”.