IMG_20240301_135357051

Dzień Bibliotekarza

Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarzy

1 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarzy. To wyjątkowy dzień, który ma na celu docenienie roli, jaka pełnią bibliotekarze i doskonała okazja, by podziękować im za to, że otwierają nam drzwi do świata literatury. To świetna sposobność, aby pokazać jak bardzo cenimy pracę bibliotekarzy.

Bibliotekarze to nie tylko osoby, które wypożyczają książki. Są to również przewodnicy po świecie informacji, doradcy i przyjaciele. Pomagają nam odkrywać nowe pasje, uczyć się nowych rzeczy i rozwijać nasze umiejętności.

W tym niezwykłym dniu uczniowie naszej szkoły serdecznie podziękowali pani Ewie Ruszpel i pani Anecie Samulik za profesjonalizm, ciepłe słowo, cierpliwość i rozwijanie pasji czytelniczych.