Wycieczka przedszkolaków

W środę 22 czerwca 2022r. dzieci z oddziałów przedszkolnych, wraz z wychowawcami, uczestniczyły w wycieczce do Magicznych Ogrodów. Na miejscu zostaliśmy powitani przez Wróżki oraz Krasnoludy, którzy okazali się być naszymi przewodnikami po tej magicznej krainie. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od odwiedzin Skrzata Kronikarza mieszkającego w Starym Drzewie. Następnym etapem naszej wyprawy był Zamek Wróżek, w którym można było wędrować tajemniczymi tunelami i ścieżkami. Udało nam się także przemierzyć ogromny park linowy, zbudować wspólny dom z dużych klocków oraz uczestniczyć w lekcji grania na bębnie. W przepięknej scenerii ogrodu, utrzymanego w klimacie baśni, mogliśmy podziwiać piękne kwiaty, szumiące wodospady oraz wielu zaczarowanych mieszkańców. Po wyczerpującej wędrówce, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły, gdzie czekali na nas rodzice. Wycieczka do Magicznych Ogrodów okazała się wspaniałą przygodą i z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.