image_6483441_21

Wyjazd do kina

11.10.2022 r. dzieci z grup 5 i 6 letnich wybrały się do kina „Muza” w Mińsku Mazowieckim na spektakl pt.: „Mała, zielona planeta” w wykonaniu aktorów z Teatru Artenes z Wrocławia. Poprzez spektakl promowane były takie wartości jak: szacunek dla przyrody, dbałość o porządek, odpowiedzialność za wspólne dobro i świadomość wpływu na otaczające środowisko. Dzieci przyswoiły wiedzę o segregacji śmieci oraz dbałości o naszą planetę, aby była zielona, piękna i czysta.