Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

@LaboratoriaPrzyszlosci

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024  klas I-III

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Pani Dyrektor Małgorzata Kobylińska powitała po wakacyjnej przerwie wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Następnie powołała Panią Elżbietę Szubińska na stanowisko wicedyrektora na kolejne pięć lat. Z kolei przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz nowo zatrudnionych nauczycieli. Szczególną uwagą obdarzyła uczniów klas pierwszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją edukacyjną podróż w murach naszej szkoły.

Drodzy Uczniowie, niech nowy rok szkolny przyniesie Wam ciekawe doświadczenia, nowe umiejętności i piękne przyjaźnie. Przed Wami wspaniałe szkolne przygody, radość, uśmiech i wyjątkowe chwile, które będziecie wspominać latami.

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.” – Stefan Żeromski