Muzyczne talenty!

Już nie raz, ani dwa przekonaliśmy się, że w siennickiej szkole można znaleźć nie jeden talent, w końcu to „Szkoła odkrywców talentów”. Przekonaliśmy się o tym podczas Powiatowego Konkursu Piosenki, który odbył się w ostatni czwartek. Repertuar odnosił się do twórczości Anny Jantar i Natalii Kukulskiej. Naszą szkołę reprezentowała Lenka Kurowska z grupą taneczną w składzie Ola Szubińska i Julka Grzegrzułka.  Dziewczynki w mistrzowskim stylu odśpiewały i zatańczyły piosenkę „W biegu”  Natalii Kukulskiej i wywalczyły III miejsce w powiecie. Konkurencja była duża, bo aż 44 wykonawców walczyło o miejsce na podium.  Gratulujemy dziewczynkom talentu i zaangażowania, bo trzeba przyznać, że wiele czasu trzeba poświęcić, żeby osiągnąć tak wysoki poziom.