Magiczna jesień w Kątach

Udział w plenerowej imprezie integracyjnej w Kątach powoli staje się naszą szkolną tradycją. W tym roku szkolnym godnie reprezentowała  naszą szkołę grupa uczniów  z klas drugich pod opieką pani wicedyrektor Elżbiety Szubińskiej. Nasi milusińscy mogli wykazać się wielką empatią i tolerancją. Swoją postawą pokazali, że osoby niepełnosprawne i niedostosowane społecznie mają takie same prawa jak inni i zasługują na szacunek. Ponadto ,w trakcie spotkania, dla wszystkich uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Niewiarygodne czary w pokazie iluzji dla niedowiarków, występy taneczne dla sympatyków muzyki, turniej piłkarski dla spragnionych rywalizacji, przejażdżka bryczką dla fanów motoryzacji, malowanie twarzy dla poprawy urody czy warsztaty zoologiczne dla miłośników zwierząt. Reasumując, dla każdego coś fajnego! Ponadto pyszne jedzenie. Oby więcej takich spotkań.