2(1)

@LaboratoriaPrzyszlosci
Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto. Tego dnia uczniowie w szczególny sposób okazują wychowawcom, pedagogom i pracownikom szkoły swoją sympatię i dziękują za trud, jaki wkładają w przygotowanie ich do dorosłego życia.
13 października 20222r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której wykorzystano sprzęt nagłaśniający zakupiony z programu Laboratorium Przyszłości. Gościliśmy emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Uczniowie klas drugich i czwartych pod czujnym okiem wychowawców oraz pani Magdaleny Biernat pomysłodawczyni scenariusza,  przygotowali piękny, wzruszający występ. Wystąpienie bardzo przypadło do gustu widowni, która nagrodziła naszych artystów gromkimi brawami.
Po zakończeniu części artystycznej pani Dyrektor Małgorzata Kobylińska serdecznie podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Podziękowania złożyli również, w imieniu swoim oraz wszystkich rodziców, pani Anna Rembas i pan Marcin Górka.