tematycznyty

„Tydzień Tematyczny”

W naszej szkole od poniedziałku dla uczniów klas V- VIII, trwa „Tydzień Tematyczny” przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Za nami „Dzień celebrytów” oraz „Dzień najgorszej stylizacji”. Wśród naszych szkolnych celebrytów spotkać można było między innymi: Kendall Jenner, Harry Styles, Madison Beer, Kylie Jenner, Micheala Jacksona, Natalię Kukulską, Travisa Scotta, Dorotę Rabczewską, Lexy Chaplin, Michała Szpaka, Marylę Rodowicz, Kasię Kowalską, Kurta Cobaina, Sanah, Ewę Chodakowską, Messiego, Arianę Grandę, Cleo, Bellę Hadid, Hanię z Ganzie, Ołenę Zełeńską, Jamesa Bonda, Bedoes, The Weeknd, Beyonce, Włodymyra Zełeńskiego, Duę Lipę, Mateusza Gesslera, Roberta Makłowicza czy też Alex Turner. „Dzień najgorszej stylizacji” to dopiero ciekawy dzień, nasi uczniowie ubrali pomysłowe stylizacje zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ��!