• To wydarzenie minęło.

PODSUMOWANIE AKCJI ,,WSPOMÓŻ ZWIERZĘTA NA PALUCHU’’

5 grudnia, 2020 @ 8:00 am - 5:00 pm

W sobotę 5 grudnia organizatorzy akcji ,,Wspomóż zwierzęta na Paluchu’’ wybrali się do schroniska, by przekazać uzbierane dary. Cały proces przebiegał zgodnie z obostrzeniami ze względu na COVID-19. W schronisku przedstawiciele naszej szkoły zostali przyjęci przez opiekunów z grupy 9, wspólnie rozpakowano przywiezione artykuły na wózki. Następnie wolontariuszki, pani Asia i pani Iza, oprowadziły szkolną delegację po obiekcie. Uczniowie zobaczyli geriatrię – miejsce przeznaczone dla psów chorych i starych, pawilony – boksy dla psów z częścią ogrzewaną, zwykłe boksy, poza tym odwiedzili koci żłobek i szpital. Dowiedzieli się dużo o funkcjonowaniu schroniska, pracy wolontariuszy, spacerach i procedurach adopcyjnych. Na koniec przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego odebrała dyplom dla uczniów i pracowników naszej szkoły za bezinteresowne wsparcie podopiecznych Palucha. Indywidualne podziękowania dostali także szkolni organizatorzy akcji.

PODSUMOWANIE AKCJI ,,WSPOMÓŻ ZWIERZĘTA NA PALUCHU’’

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

Wasze starania zapewniły ciepło i jedzenie bezdomnym zwierzakom!

Ilość uzbieranych darów pozytywnie zaskoczyła nas i pracowników schroniska!

Szkolni organizatorzy akcji ,,Wspomóż zwierzęta na Paluchu’’

Patrycja Grzegrzułka, Maja Kalinowska, Kaja Wójcicka, Wiktor Osiński