badge-ga283e6a60_640

Zostaliśmy nominowani

Szanowni Państwo, miło nam poinformować o nominacji Pani Marioli Wiącek a także Pani Agnieszki Maśniak w kategorii Nauczyciel Roku w powiecie mińskim, 👩‍🏫oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy w kategorii Szkoła Roku w powiecie mińskim 🏆Polska Times. Czujemy się tym bardziej zaszczyceni, że zostaliśmy nominowani przez rodzica lub ucznia. Składamy serdeczne podziękowania.

Pani Mariola to osoba uzdolniona plastycznie i technicznie, nauczyciel z pasją, oddający serce swoim uczniom. Organizator wielu konkursów i akcji na terenie szkoły. Jej innowacyjne zajęcia krawieckie cieszą się ogromną popularnością. Ukochana Pani najmłodszych dzieci.👩‍👧‍👦
Poniżej zamieszczony jest link do głosowania na Panią Mariolę Wiącek. Jeśli możecie Państwo to prosimy o wsparcie.

Pani Agnieszka Maśniak jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły. Wyróżnia ją pracowitość, zaangażowanie w różne działania szkoły, chęć poznawania nowych technologii. Jest osobą otwartą, pomocną uczniom i lubianą przez uczniów.

Jeśli natomiast działania podejmowane przez nauczycieli naszej szkoły spotykają się z Państwa uznaniem, prosimy o oddanie głosów po kliknięciu w link

Jednocześnie informujemy, że konkurs jest płatny. Jeśli możecie Państwo to prosimy o wsparcie.
Z góry bardzo dziękujemy za każdy oddany głos.❤️