20220624_091151

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022
24 czerwca 2022 roku o godzinie 09:00 w naszej szkole rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas VII i VIII. Pani Dyrektor Małgorzata Kobylińska podsumowała lata edukacji naszych absolwentów, zwracając szczególną uwagę na wszystkie sukcesy. Tytułem absolwenta roku za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia pozaszkolne oraz pracę na rzecz szkoły została wyróżniona Karolina Dyżakowska. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej.
Uczniowie klas VII przygotowali część artystyczną, żegnając w ten sposób starszych kolegów. Swoich wychowanków żegnali również wychowawcy, Pani Magdalena Biernat, Pani Grażyna Rechnio i Pan Tomasz Parobczyk. Uczniowie z klas ósmych podziękowali swoim nauczycielom za wspólnie spędzony czas, za pomoc, życzliwość i trud włożony w edukację.
Podczas uroczystości obecny był również Pan Stanisław Duszczyk, Wójt Gminy Siennica, który wręczył 29 uczniom stypendia za wysokie wyniki i osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2021/2022.
O godzinie 12:00 w hali sportowej rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego dla klas IV-VI. Klasa VI zaprezentowała krótki program artystyczny. Pani Dyrektor wspólnie z wychowawcami klas wręczyła uczniom wyróżnienia. Rozdane zostały również nagrody, dyplomy i stypendia Wójta Gminy Siennica.
O godzinie 13:00 przyszedł czas na najmłodszych uczniów. Pani Dyrektor wspólnie z wychowawczyniami klas III, Panią Agnieszką Maśniak i Panią Magdaleną Ostolską wręczyły wyróżnienia dla uczniów. Następnie dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, w którym między innymi przypomniały o zasadach bezpiecznego zachowania podczas wakacji. Po części wspólnej uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa.
Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!