20210625_090415 ten

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Żegnamy rok szkolny 2020/2021.

To był bardzo trudny czas, przetrwaliśmy lockdown oraz nauczanie zdalne. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za współpracę, życzliwość i zaangażowanie w edukację zdalną. Gratulujemy naszym uczniom osiągnięcia bardzo dobrych wyników w nauce. W tym roku wręczyliśmy prawie 100 świadectw z biało-czerwonym paskiem. 41 uczniów z naszej szkoły otrzymało również Stypendium Wójta Gminy Siennica za wysokie wyniki i osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021.

25 czerwca o godz. 9. 00 w naszej szkole odbyła się skromna z uwagi na trwającą pandemię, ale pełna emocji uroczystość pożegnania klas ósmych. Wychowawczynie, Pani Danuta Piotrowska i Pani Anna Kulka, przygotowały dla swoich wychowanków prezentację przedstawiającą wspomnienia z pięciu ostatnich lat spędzony w murach naszej szkoły. Pojawiły się zdjęcia ze wspólnych wycieczek, uroczystości, wydarzeń, ale także z życia codziennego. Koledzy i koleżanki z klas 7 wręczyli starszym kolegom upominki. Pani dyrektor Małgorzata Kobylińska podsumowała lata edukacji naszych absolwentów, wyróżniając ich sukcesy. Tytułem absolwenta roku za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia pozaszkolne oraz pracę na rzecz szkoły została wyróżniona Patrycja Grzegrzułka z klasy 8a. Na nagrodę zasłużył również Bartosz Mazek z klasy 8b, który został Finalistą Kuratoryjnego Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej.
Uczniowie z klas ósmych podziękowali swoim nauczycielom za wspólnie spędzony czas, za pomoc, życzliwość i  trud włożony w edukację. W imieniu rodziców naszych tegorocznych absolwentów piękne słowa w stronę nauczycieli skierowali Pani Marta Mazek oraz Pan Maksymilian Zboina. Podziękowania dla nauczycieli przekazała również przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Rembas.

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas młodszych odbyło się zgodnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w salach lekcyjnych, gdzie uczniowie spotkali się z wychowawcami. Rozdane zostały świadectwa, dyplomy oraz nagrody.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!