image_6483441(74)

Zakończenie roku przedszkolnego

22 czerwca 2023 r. o godzinie 16:00  w oddziałach przedszkolnych, odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2022/2023. Dla części dzieci było to również zakończenie edukacji przedszkolnej. Jakże smutno, że ten czas tak szybko minął…

Każda z grup przedszkolnych przedstawiła krótką część artystyczną, w której dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki o lecie i zbliżających się wakacjach oraz zaprezentowały krótki układ taneczny.  

Pod koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów przez Panie wychowawczynie wszystkim przedszkolakom. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń,  podziękowań i kwiatów.

Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Oni również usłyszeli podziękowania za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola. 

Dziękując za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, panie z oddziałów przedszkolnych życzą wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.