Zakończenie roku klas młodszych

19 czerwca 2019r. w naszej szkole miało miejsce Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019.

Tego dnia punktualnie o godzinie 9.00 uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I-III zebrani w hali sportowej usłyszeli dzwonek, który oznajmiał nadejście upragnionych przez wszystkich wakacji.

Pani dyrektor Małgorzata Kobylińska razem z wychowawczynią klasy III panią Magdaleną Ostolską wręczyła nagrody książkowe dla najlepszych uczniów kończących pierwszy etap kształcenia.

Uczniowie klasy trzeciej wraz z kółkiem tanecznym wystąpili w programie słowno-muzyczno-tanecznym zachęcającym wszystkich do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji oraz do poznawania nowych i ciekawych miejsc.

Po zakończeniu uroczystości w hali uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa i rozpoczęli wakacje.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele i pracownicy szkoły życzą wszystkim uczniom udanego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia 2 września.