Składamy serdeczne podziękowania Pani Krystynie – babci Stasia i Wojtka za przygotowanie i przeprowadzenie kreatywnych warsztatów rękodzieła dla grupy 0b i klasy 2b.





Dzięki Pani zaangażowaniu, ogromnej pasji i profesjonalnemu podejściu, nasi uczniowie mieli okazję nie tylko nauczyć się nowych umiejętności, ale również twórczo spędzić czas. Warsztaty przebiegły w niezwykle inspirującej atmosferze.
Jesteśmy pod wrażeniem Pani cierpliwości i umiejętności przekazywania wiedzy. To był wspaniale spędzony czas pełen uśmiechu i serdeczności.Mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę w przyszłości. Dziękujemy z całego serca





