dzien zyczliwości i pozdrowien 1

WYNIKI KONKURSU Z OKAZJI „DNIA ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ”

Dnia 21 listopada, co roku obchodzony jest „ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
I POZDROWIEŃ”, z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs pt.: „Bądź życzliwy w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej”. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria klasy III – V oraz  II kategoria klasy VI – VIII. W konkursie wzięło udział 28 uczniów. Jury w składzie: p. Marzanna Zgódka, p. Beata Osiak, p. Anna Kulka oraz siostra Joanna Banasiak  wyłoniło następujących laureatów:

I kategoria wiekowa klasy III – V:

1 miejsce: Natalia Zagórska klasa Va

2 miejsce: Amelia Czajka klasa IVa

3 miejsce: ex aequo Lena Boryń klasa Vb i Maciej Rokicki klasa Vb

II kategoria wiekowa klasy VI – VIII:

1 miejsce: Adrian Magdziarz klasa VIa

2 miejsce: Julia Muchowska klasa VIIb

3 miejsce: Bartosz Czyżkowski klasa VIa

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy 😊! Wystarczy uśmiech, dobre słowo, podanie ręki, naprawdę tak niewiele trzeba by być życzliwym dla drugiego człowieka. Główną ideą Dnia Życzliwości jest uzmysłowienie i przypomnienie ludziom o tym, że tylko wzajemna życzliwość może stać się podstawą do budowania pokoju i pomyślnych relacji między ludźmi na całym świecie. Bądźmy dla siebie życzliwi każdego dnia! „Uprzejmość jest cennym kluczem, który otwiera wszystkie drzwi”. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym, wraca do nas z nawiązką.