690665374_1388680553256571_3245151142347437156_n

Wyniki konkursu organizowanego przez PSP w Siennicy

OGŁOSZENIE WYNIKÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „POMALUJ MÓJ ŚWIAT NA…NIEBIESKO”
Z ogromną przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny dobiegł końca!
Otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych, kreatywnych i pełnych pasji prac z całej Polski. Każda z nich była wyjątkowa i zasługuje na uznanie!
Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie…
🏆Laureaci konkursu:
🥇I miejsce – Gabriel Sobierajski – Junkiert – Szkoła Podstawowa im. gen. T. Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej
🥈II miejsce – Maciej Wileński – Zespół Szkolny w Cegłowie.
🥉III miejsce – Jakub Wilk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Imielinie.
🎖Wyróżnienie otrzymuje – Klara Dzieciątko – Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Augustyńczyka w Korzybiu
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i wsparcie młodych artystów.
Dyplomy i nagrody zostaną wysłane do placówek w najbliższym czasie.
Jeszcze raz dziękujemy za tak liczny udział!
Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.