OGŁOSZENIE WYNIKÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „POMALUJ MÓJ ŚWIAT NA…NIEBIESKO”
Z ogromną przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny dobiegł końca!
Otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych, kreatywnych i pełnych pasji prac z całej Polski. Każda z nich była wyjątkowa i zasługuje na uznanie!
Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie…
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i wsparcie młodych artystów.
Dyplomy i nagrody zostaną wysłane do placówek w najbliższym czasie.
Jeszcze raz dziękujemy za tak liczny udział!




