Wycieczka klasy IIIb

29 listopada klasa IIIb była na wycieczce w Warszawie. Głównym punktem wycieczki był pobyt w Centrum Nauki Kopernik. Dzieci mogły poznać prawa nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Każdy mógł dotknąć eksponatów wystawy i sprawdzić jak działają. Następnym punktem wycieczki był Park Trampolina „Stacja Grawitacja”. Była to niezwykła lekcja wychowania fizycznego. Po rozgrzewce, pod okiem instruktorów, dzieci korzystały z szeregu atrakcji, m.in. trampolin sportowych, basenu wypełnionego gąbkami, parku linowego, pokonywali różne przeszkody, wspinali się, a nawet próbowali robić salta. To była świetna zabawa. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.