20220602_111114

Wycieczka klas siódmych

Drugi czerwca 2022 roku był dla uczniów klas siódmych wyjątkowy. Uczniowie  przyszli do szkoły, nie spodziewając się, co ich czeka. Byli zaskoczeni, gdy w klasach zamiast nauczycieli przedmiotów, pojawili się  wychowawcy, którzy wraz z rodzicami przygotowali im niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Był nią wyjazd do Stacji Grawitacji w Warszawie, gdzie siódmoklasiści uczestniczyli w  niezwykłej lekcji w – fu.  Uczniowie pod okiem animatorów mogli oderwać się od ziemi, potrenować akrobacje, zaliczyć park linowy czy ściankę wspinaczkową, a także poprawić ogólną sprawność fizyczną. Uczestnicy wycieczki wrócili do domów zmęczeni, ale szczęśliwi.  Podziękowali nauczycielom i rodzicom za ten niesamowity Dzień Dziecka.