20220505_121351

Wycieczka klas ósmych

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas ósmych przedłużyli sobie nieco majówkę i wybrali się na długo wyczekiwaną wycieczkę krajoznawczą w Tatry. Był to ostatni dzwonek żeby spróbować jeszcze naładować swoje akumulatory przed zbliżającymi się egzaminami Podczas wyjazdu uczniowie zaliczyli lekcję w-fu podczas zajęć w parku linowym, lekcję biologii poznając faunę i florę Tatrzańskiego Parku Narodowego, które w bardzo ciekawy sposób przybliżył im bardzo sympatyczny przewodnik górski a także lekcję muzealną w Domu Rodzinnym JP II w Wadowicach gdzie ósmoklasiści poznali całą historię życia Naszego papieża. Poza tym w wolnym czasie udaliśmy się również pod Wielką Krokiew czy też legendarne Krupówki W ramach bardzo dobrego zachowania na wyjeździe opiekunowie zorganizowali też uczniom dyskotekę co ewidentnie przypadło im do gustu Było fajnie!!! A teraz już pora zabrać się za naukę Trzymamy kciuki za was !!! Powodzenia!!!