IMG_20240202_181349

Wycieczka klas czwartych

   Pierwszy tydzień drugiego półrocza klasy IV zaczęły wycieczką do Warszawy . Odbyła się ona 31 stycznia .
Wizytę w stolicy rozpoczęliśmy  zwiedzaniem Muzeum Warszawy oraz udziałem w ciekawej lekcji zatytułowanej „Warszawa w pigułce „. Dzięki edukatorom , którzy oprowadzali nas po muzeum , dowiedzieliśmy się wielu interesujących  informacji dotyczących historii miasta; poznaliśmy najciekawsze miejsca Warszawy i obejrzeliśmy zbiory malarskie przedstawiające dawną stolicę.
Uczestniczyliśmy także w praktycznych zadaniach, podczas których rozwijaliśmy umiejętności poszukiwania informacji i orientacji w terenie, a także kształciliśmy zdolności komunikacyjne.
  Około godziny 12.00 przyjechaliśmy do Teatru Rampa , w którym obejrzeliśmy przedstawienie pt.” Opowieść wigilijna „. Sztuka była niezwykle poruszająca i wzruszająca, a z każdego tekstu wygłaszanego przez aktorów wybrzmiewało piękne przesłanie o tym, że warto się dzielić i nie pieniądze, lecz ludzie są najważniejsi.
     Wycieczkę zakończyliśmy przed godziną 15.00 . Wszyscy wróciliśmy pełni wrażeń i wyjątkowych emocji, jakich dostarczył nam wspólny wyjazd.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.