277433317_1702454266800708_1461552896349246440_n

Wycieczka klas 4

Wycieczka do Warszawy klas czwartych

28.03.2022 r. uczniowie klas czwartych pod opieką wychowawców i współwychowawców wyruszyli na długo wyczekiwaną wycieczkę do Warszawy. Naszą przygodę zaczęliśmy od obejrzenia sztuki „ Ania z Zielonego Wzgórza” w warszawskim Teatrze Kamienica. Poznaliśmy historię Ani Shirley, nastoletniej bohaterki powieści Lucy Maud Montgomery. Romantycznej, osobliwej dziewczynki walczącej o swoje marzenia, roztaczającej wokół siebie wielką radość i miłość. Tak jak skradła serca swych opiekunów, Maryli i Mateusza, tak również i nasze. Momentami rozbawiała nas do łez oraz pokazała, że wiara w marzenia czyni cuda. Bohaterka stała się naszym przewodnikiem po Zielonym Wzgórzu i napełniła nasze serca radością.

Po dawce emocji teatralnych udaliśmy się na lekcję w-fu do Hangaru 646 na warszawskim Gocławiu. Była to wyjątkowa lekcja, pod okiem trenerów, w  kompleksie najróżniejszych trampolin. Od małych, dających niewielkie odbicie, do dużych, które potrafią wznieść na imponujące wyżyny. Próbowaliśmy swoich sił w basenie z gąbkami, strefie akrobatycznej, rampie snowboardowej i w wielu innych atrakcjach. Każdy znalazł tu strefę odpowiednią do własnych potrzeb. Wszyscy poczuli się doskonale.

Po dawce energii zarówno dla ciała jak i ducha, w promieniach wiosennego słońca oraz w dobrych humorach, szczęśliwie wróciliśmy do domu.

 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.