Wieczorek klas ósmych

17 czerwca 2019r. o godz. 18.00 odbył się w naszej szkole wieczorek pożegnalny dla uczniów klas ósmych, zorganizowany przez rodziców. Na to wyjątkowe spotkanie zostali zaproszeni wszyscy nauczyciele, pracownicy obsługi oraz delegacja klas młodszych. Nasi ósmoklasiści prezentowali się bardzo wytwornie i elegancko, w strojach wybranych specjalnie na ten wieczór. Uczniowie mogli skosztować różnych przysmaków oraz przede wszystkim ruszyć w taneczne pląsy na parkiecie. Oprawę muzyczną zapewniał profesjonalny DJ, więc każdy mógł się bawić w rytmach największych i najbardziej popularnych przebojów. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali też bardzo wzruszające podziękowania dla swoich wychowawców. Nie zabrakło także sesji fotograficznej. Wszyscy bawili się wybornie.