20231128_150744

Wieczór andrzejkowy klas czwartych

Od niepamiętnych czasów wieczór andrzejkowy jest jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów roku. To magiczna i tajemnicza pora, z którą związanych jest wiele ciekawych obrzędów i niesamowitych wróżb. To także czas zabaw i tańców przed zbliżającym się adwentem.

Tradycje andrzejkowe postanowiliśmy rozpowszechnić wśród czwartoklasistów, którzy 28 listopada spotkali się, by wspólnie z wychowawcami uczestniczyć w szalonej imprezie tanecznej okraszonej elementami magii.

Spotkanie rozpoczęło się od skosztowania ciasteczka z wróżbą, które zachęciło nas do odwiedzin wróżek i sprawdzenia, co przyniesie los.

Gdy wszyscy poznali już swą matrymonialną przyszłość, rozpoczął się czas zabawy wśród kolorowych świateł i dźwięków największych przebojów tanecznych, np. „Italo disco”, „Chocolate ” czy „Ale jazz”. Atrakcją wieczoru był także bufet ze smakołykami przygotowany przez rodziców, dzięki któremu wszyscy mieli energię do tańca.

Czy impreza była udana? Ogromne zainteresowanie uczniów, świetna zabawa i pytania: „Kiedy będzie następna dyskoteka?” mówią same za siebie.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.