Wiadomości sportowe
W dniu dzisiejszym odbyły się Mistrzostwa Powiatu w „królowej sportu”, czyli lekkoatletyce, dla uczniów szkół podstawowych z klas starszych. Zawody dostarczyły wielu emocji, a rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie.
Z dumą informujemy o sukcesach naszych reprezentantów, którzy osiągnęli znakomite wyniki w poszczególnych konkurencjach:
I miejsce w biegu na 600 m – Jan Jurkowski
I miejsce w biegu na 300 m – Wojciech Pawłowski
II miejsce w sztafecie olimpijskiej – Dawid Piętka, Wojciech Pawłowski, Jan Jurkowski, Wojciech Plichta
III miejsce w sztafecie 4 × 100 m chłopców – Michał Pompe, Jan Jurkowski, Wojciech Plichta, Wojciech Pawłowski.
Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, determinacją oraz sportowym duchem walki. Ich osiągnięcia są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
