zdjęcie 8

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 klasy IV-VIII

  

@LaboratoriaPrzyszlosci

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” – takie motto powitało nas 4 września 2023 roku na sali gimnastycznej podczas  inauguracji nowego rok szkolnego w budynku przy ulicy Mińskiej 38 .

   Uroczystość  zgromadziła uczniów klas IV- VIII , nauczycieli i rodziców . To szczególnie ważne wydarzenie zwłaszcza dla czwartoklasistów , dla których była to pierwsza wizyta w murach budynku dawnego Seminarium Nauczycielskiego .

  Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu państwowego . Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Kobylińska , która powitała zgromadzonych oraz wygłosiła przemówienie . Ważnym punktem programu było przekazanie nominacji na stanowisko wicedyrektora Pani Annie Rutkowskiej–Stadnik na kolejne pięć lat . W dalszej części uroczystości  Pani Dyrektor przedstawiła  nowych pracowników szkoły oraz  przekazała informacje o przydziale wychowawstw na bieżący rok szkolny :

wychowawca klasy/ współwychowawca

4a Anna Rutkowska-Stadnik / Małgorzata Biernat

4b Małgorzata Kowalska-Płatek / Krystyna Sak

4c Agnieszka Michalik / Tomasz Parobczyk

5a Anna Dziugieł / Monika Nowak

5b Anna Kulka / Ireneusz Śledź

6a Danuta Piotrowska / Agata Anielak

6b Agnieszka Suska / Małgorzata Kobylińska

6c Sylwia Pałdyna / Marek Dawid

7a Beata Osiak / Justyna Czyżkowska

7b Marzanna Zgódka / Marta Chomiczewska

7c Grażyna Rechnio / Joanna Banasiak

8a Anna Jackowska / Małgorzata Michalczyk

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas . Rok szkolny 2023/2024 został otwarty !

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.