Uroczyste otwarcie kuchni

12 stycznia, przy okazji organizacji w naszej szkole Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, Pan Stanisław Duszczyk Wójt Gminy Siennica dokonał uroczystego otwarcia nowo wyposażonej kuchni szkolnej. Wraz z Panem Wójtem przecięcia symbolicznej wstęgi dokonali: Pani Renata Nowakowska – Skarbnik Gminy Siennica, Ksiądz Piotr Domański oraz Pani Anna Rembas – przewodnicząca Rady Rodziców.

Nowymi sprzętami w kuchni możemy cieszyć się już od jakiegoś czasu, ale teraz mieliśmy przyjemność zaprezentować nowe wyposażenie w tak zacnym gronie.

Wcześniej pomieszczenia kuchenne zostały odświeżone przez naszego konserwatora a następnie wyposażone w sprzęt zakupiony w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu” na łączną kwotę 99 973,30 zł. Kwota 79 978,64 zł pochodziła ze środków rządowych, a 19 994,66 zł dofinansował organ prowadzący szkołę  czyli Gmina Siennica. W ramach programu zakupiono stoły produkcyjne, regały, szafy, zlewy, baterie, obieraczkę do ziemniaków, maszynkę do mielenia mięsa, garnki i tp.

Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi oraz pracownikom gminy za udzielone wsparcie i dofinansowanie projektu.