TURNIEJ TANECZNY

„Talent masz, to go pokaż” pod takim hasłem odbył się pierwszy turniej taneczny dla dzieci w wieku przedszkolnym, zorganizowany przez Gminne Przedszkole w Siennicy. Konkurs odbyła się w przemiłej atmosferze. Wszyscy, biorący udział w tym konkursie byli świetnie przygotowani. Zaprezentowali się w pięknych strojach podkreślających tematykę tańca i utworu muzycznego. Nasze pięciolatki zaprezentowały „Taniec parasolek”, który został nagrodzony gromkimi brawami. Po prezentacji wszystkich zespołów  tanecznych oczekiwaliśmy przy słodkim poczęstunku na ogłoszenie wyników. Cóż za  radość pojawiła się na twarzach naszych uczestników kiedy jury ogłosiło wyniki i okazało się, że zdobyliśmy I miejsce. Dziękujemy naszemu przedszkolnemu zespołowi tanecznemu za piękny występ. Jesteśmy niezwykle dumni i przekonani, że takie wyróżnienie daje motywację wszystkim naszym przedszkolakom i nauczycielom do udziału w kolejnych turniejach, konkursach i przeglądach.