IMG_20230117_101253

Teatrzyk

17.01.2023 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas 3 obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „O Rybaku i Złotej Rybce” w wykonaniu aktorów teatru  ARTENES z Wrocławia.   Spektakl odbył się w kinie „Muza” w Mińsku Mazowieckim. Przedstawiona przez aktorów baśń niosła ze sobą mądrość i wskazywała jak ważny jest umiar i świadomość rzeczywistych potrzeb. Losy pracowitego i skromnego Rybaka splatały się z hojnością i wdzięcznością Złotej Rybki oraz zachłannością i chciwością jego żony. Ważne treści zawarte w baśni podkreślał nastrój wywołany muzyką stanowiącą podkład spektaklu teatralnego i scenografia. Zakończenie spektaklu niosło widzom piękne przesłanie: Miłość, dobro i szacunek to wartości, które nigdy nie przemijają i powinniśmy je cenić.