1(5)

Spartakiada

Głównym celem zawodów sportowych było podniesienie sprawności fizycznej przedszkolaków, promowanie zdrowego stylu życia, umiejętności współpracy w zespole oraz integracja z okolicznymi szkołami i przedszkolami.

Spartakiadę uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Kobylińska. Następnie – prawie 250 przedszkolaków świetnie bawiło się podczas rozgrzewki przy muzyce, prowadzonej przez Panią Monikę Nowak. Poszczególne konkurencje sportowe odbywały się systemem wyścigu rzędów, w których dzieci wykonywały różnego rodzaju ćwiczenia, wymagające szybkości i zwinności.

Na koniec Pani Wicedyrektor Elżbieta Szubińska pogratulowała wszystkim drużynom i podziękowała za udział w zabawie. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami, medalami i nagrodami. Rozstrzygnięty został także konkurs na pracę plastyczną “W zdrowym ciele zdrowy duch”, w którym zaszczytne miejsca zajęli:
I – Klara Kaczorek z PSP w Siennicy
II – Aleksander Sadowski z Publicznego Przedszkola “Chatka Puchatka”
III – Jacek Jarzębski z Gminnego Przedszkola w Siennicy.

W naszym wydarzeniu wzięły udział:
– Gminne Przedszkole w Siennicy
– Publiczne Przedszkole „Chatka Puchatka”
– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych w Nowej Pogorzeli
– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starogrodzie.

Bardzo dziękujemy za chęć włączenia się do zabawy!

Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe i życzliwą pomoc składamy dla:
– Burmistrza Miasta i Gminy Siennica- Pana Stanisława Duszczyka,
– Rady Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Siennicy,
– Uczniowskiego Klubu Sportowego „Bizon”, a w szczególności dla Pani Agaty Kabzy-Papugi i Pana Piotra Chmielewskiego.

Dziękujemy także Pani Joli Balawajder za opiekę medyczną Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siennicy.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.