SETNE URODZINY PANI ŻOŁĄDEK

Dn. 8 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami p. Renatą Dylińską i p. Mariolą Wiącek mieli zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości. Mieszkanka Siennicy, p. Janina Żołądek, obchodziła 100 urodziny. P. Żołądek przeżyła cały wiek polskiej historii. Uroczystość świetnie nawiązywała do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jubilatka bywała częstym gościem na szkolnych akademiach z tej okazji. Uczniowie pogratulowali wspaniałego jubileuszu, złożyli życzenia i wręczyli kwiaty. Zdaniem rodziny Dostojnej Jubilatki receptą na długowieczność jest umiejętność radzenia sobie ze stresem i życie w ruchu. Czas wizyty upłynął w przyjemnej i radosnej atmosferze. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie.