IMG_9261(1)

Ścianka wspinaczkowa

30 stycznia 2023r. odbyło się uroczyste otwarcie ścianki wspinaczkowej zamontowanej w hali sportowej naszej szkoły. W wydarzeniu uczestniczyli Pani Janina Ewa Orzełowska – członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Pan Kamil Nalewka  – zastępca dyrektora Mazowieckiego Zarządu Nieruchomości, Pan Stanisław Duszczyk – Wójt Gminy Siennica, Pan Mariusz Kozera – Wicewójt Gminy Siennica, Pani Ksenia Wąsowska – Sekretarz Gminy Siennica, Pani Renata Nowakowska – Skarbnik Gminy Siennica, Pani Anna Rembas– Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Pan Marcin Górka – Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców.

Ścianka wspinaczkowa, której całkowity koszt wykonania wyniósł 99 500 zł powstała z dofinansowania ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w Warszawie – 74 000 zł, a wkład własny Gminy Siennica wyniósł 25 500 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania kolejnej inwestycji w naszej szkole. Ścianka wzbudza wielkie zainteresowanie naszych uczniów, przeszkoleni w asekuracji nauczyciele będą na pewno prowadzili zajęcia z jej wykorzystaniem.