Rozpoczęcie roku szkolnego

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dniu 1 września. Spotkania będą odbywały się tylko z wychowawcami w poszczególnych budynkach i salach lekcyjnych. Zalecamy, aby uczniowie mieli maseczki ochronne, obowiązuje strój galowy. W związku z sytuacją epidemiologiczną nie odbędzie się spotkanie ogólne w hali sportowej.  Informujemy również, że w dniu rozpoczęcia roku szkolnego nie będzie zorganizowany dowóz uczniów.

W oddziałach przedszkolnych dnia 1 września będą odbywały się zajęcia według planu, w tym dniu będą również zapewnione posiłki.

Budynek przy ulicy Latowickiej

9.00 – klasy I

Klasa Ia – sala 15

Klasa Ib – sala 11