FB_IMG_1677071891071

#PomagamyLokalnie🙂
# PodarujObiad jeśli możesz😃
#Weź jeśli potrzebujesz🙂
W naszej Gminie trwa akcja „Podaruj obiad potrzebującym”. W związku z pomysłem utworzenia w Naszej szkole „Gromady zuchowej” nasi nauczyciele: Pani Marta Chomiczewska, Pani Justyna  Czyżkowska, oraz rodzic Pani Monika Michalik-Towani w ramach służby instruktorskiej, z ramienia  Hufca ZHP „Mazowsze” w Mińsku Mazowieckim wspólnie z  Publiczną Szkołą Podstawową w Siennicy oraz Cateringiem Chatka Puchatka stworzyły akcję, która odpowiada na potrzeby mieszkańców Siennicy. Ma ona na celu wsparcie  szczególnie seniorów w tak trudnym dla nas wszystkich czasie. Ceny żywności idą w górę, a osób potrzebujących jest coraz więcej! Każdy może włączyć się w akcję, wystarczy zakupić posiłek (zupę, drugie danie lub zestaw) w food tracku Catering Chatka Puchatka  i otrzymany paragon powiesić na tablicy. Osoba potrzebująca może wziąć paragon i odebrać darmowy, ciepły  posiłek!❤️ Nasi uczniowie zgłębiali ideę niesienia bezinteresownej pomocy innym. Zachęcamy do włączenia się w naszą akcję. Warto pomagać!