IMG_20230321_202420

Pierwszy Dzień Wiosny klasy V-VIII

Wiosna to wyjątkowy czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Dnia 21 marca uczniowie naszej społeczności szkolnej przywitali Wiosnę w niecodzienny sposób, wcielili się w role nauczycieli. Taka zamiana ról okazała się ciekawym doświadczeniem. Uczniowie spisali się na medal. Na naszych korytarzach od rana było zielono i kolorowo. Kolorowo, ponieważ z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, w ramach solidarności z osobami chorymi uczniowie ubrali kolorowe skarpetki nie do pary, okazując w ten sposób szacunek i zrozumienie. Pierwszy Dzień Wiosny to w naszej szkole także dzień zielonego ubrania oraz dzień szalonej fryzury! Uczniowie klas V-VIII barwnym korowodem na czele z Panią Wiosną przeszli ulicami Siennicy. Radości i uśmiechów było co niemiara, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)!