Miło nam poinformować, że uczeń klasy 8B otrzymał wyróżnienie w III edycji Konkursu „Zjawiska i obiekty przyrodnicze w fotografii”, organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Sokołowie Podlaskim (www.zsckr.sokolowpodl.pl). 

Pani Dyrektor wręczyła przesłany dyplom oraz nagrodę. 
Serdecznie gratulujemy! 
W konkursie wzięli udział również uczniowie klas VII–VIII naszej szkoły – łącznie wysłaliśmy aż 18 prac fotograficznych! 
Z prac tych powstanie wystawa na tablicy w korytarzu.
