Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 7A otrzymali:
Konkurs został zorganizowany przez @Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku (www.mdk.bialystok.pl/) oraz @Towarzystwo Działań Twórczych „Talent” w Białymstoku.
Pani Dyrektor wręczyła uczniom przesłane nagrody oraz dyplomy. 

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów oraz rozwijania artystycznych pasji! 


Organizatorom konkursu serdecznie dziękujemy.
