Nowy rok szkolny 2019/2020

2 września 2019r. o godz. 9.00 w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza miało miejsce Uroczyste Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-VIII. Pani dyrektor Małgorzata Kobylińska serdecznie powitała uczniów i przybyłych na uroczystość rodziców oraz przedstawicieli Rady Rodziców i Pracowników Gminy. Przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz nowo zatrudnionych nauczycieli. Wszystkim uczniom życzyła sukcesów w nauce, a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy. W roku szkolnym 2019/2020 w szkole będzie uczyło się 492 uczniów w klasach I-VIII, a zajęcia będą odbywały się w dwóch budynkach: przy ulicy Latowickiej i Mińskiej. Po oficjalnej uroczystości odbyły się spotkania z wychowawcami w klasach.