MIŁOŚĆ BABCI I DZIADKA ROZGRZEWA NASZE SERCA

Styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 22 stycznia 2019r. Zaproszeni goście licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt z oddziałów przedszkolnych i zerówek.

Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności tańcząc, recytując, śpiewając i wykonując ciekawe przedstawienie o Jasiu i jego rodzinie. Czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Nie obyło się także bez życzeń od Dyrektora szkoły – Pani Małgorzaty Kobylińskiej, która życzyła Seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.