Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Uczennice naszej szkoły Lena Kurowska i Olga Szubińska pod opieką s. Agnieszki Miduch wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Pastuszkowie przybywajcie, jemu wdzięcznie zaśpiewajcie”, który odbył się 24. stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 373 w Warszawie. Obie solistki wspaniale zaprezentowały swój talent muzyczny. Olga wykonała pastorałkę „Śliczna gwiazda”, a Lena „Święta cisza”. Jury, w skład którego weszli ks. proboszcz Zygmunt Wirkowski oraz katecheci i nauczyciele muzyki, pracujący w SP nr 373, zmagali się z niemałym dylematem, gdyż poziom występów i przygotowanie młodych artystów było na bardzo wysokim poziomie. Obie nasze uczennice zostały docenione przez jury, a Lena Kurowska zajęła II miejsce. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.