IMG_Dzień koszuli

Międzynarodowy Dzień Koszuli

13 stycznia Międzynarodowy Dzień Koszuli
W dniu 13 stycznia 2023 r. organizowana była w szkole akcja dotycząca promowania postaw w zakresie dobrego wychowania – savoir vivre. W tym dniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Koszuli, co stanowi podkreślenie, że nie tylko wnętrze, ale „szata także zdobi człowieka” a koszula stanowi ponadczasowy element garderoby, kojarzony z dobrym gustem i odpowiednim wyglądem w zależności od sytuacji i miejsca. Różnorodność fasonów oraz wzornictwa sprawia, że idealnie sprawdzi się na każdą okazję. W dodatku można ją łączyć z wieloma ciekawymi elementami stroju oraz dodatkami. Doskonale prezentuje się zarówno z przetartymi dżinsami jak i kobiecą garsonką.
Nauczyciele podczas lekcji rozmawiali o prezencji, wyglądzie człowieka i jego roli w relacjach społecznych. Uczniowie w tym dniu przyszli do szkoły w różnorodnych pod względem kroju i koloru koszulach lub koszulowych bluzkach, co przedstawiało wielokolorowy kolaż kratek, pasków, kwiatków.
Wszystkim miłośnikom koszul damskich i męskich dziękujemy za udział w naszej akcji.