Magiczne Ogrody klas I

10 czerwca uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami i opiekunami pojechali na wycieczkę do Magicznych Ogrodów do Janowca. Magiczne Ogrody to park tematyczny w baśniowej konwencji, zaprojektowany z myślą o małych odkrywcach.

Każda klasa otrzymała swojego opiekuna, który oprowadził ich po Magicznych Ogrodach. Na początku dzieci powitał Mordol – wesoły włochacz. Mieszkańcami baśniowej krainy były też Wróżki Smużki, Bulwiaki, Robanki, Krasnoludy oraz smok Arag. Wśród atrakcji Ogrodów był Zamek Wróżek, Marchewkowe Pole, Kwiatowa Dolina, Magiczna Fontanna, Gród Krasnoludów, Śpiewające Drzewa, Mroczysko.

Dzieciom najbardziej podobały się Mosty Linowe i Pływające Tratwy. Dzieci bawiły się na huśtawkach, karuzelach, chodziły tunelami, jeździły kolejką. W restauracji zjadły smaczny obiad, a w sklepie kupiły pamiątki.

Dzień spędzony w Magicznych Ogrodach to wspaniała zabawa wśród bogatej przyrody, którą długo dzieci długo zachowają w pamięci.