IMG_20220916_174313

Laboratorium Przyszłości

@LaboratoriaPrzyszlosci
Od września w naszej szkole, odbywają się zajęcia kulinarne. W ramach programu Laboratoria Przyszłości, udało się zakupić niezbędne sprzęty AGD. Podczas zajęć, uczniowie będą mieli możliwość poznania zasad gotowania i nauczyć się w sposób praktyczny przygotowywania potraw. Dodatkowo nabędą umiejętność prawidłowego nakrywania do stołu, bezpiecznego korzystania ze sprzętów AGD oraz możliwość nauczenia się zasad zdrowego odżywiania zgodnie z piramidą zdrowia. Zajęcia kulinarne stwarzają okazję do dzielenia się wrażeniami z domowych obserwacji dotyczących różnych działań, potraw i przepisów. Poprzez kulinarną zabawę, uczniowie zdobędą nowe doświadczenia, odkryją nowe, ciekawe smaki i będą mieli możliwość samodzielnie i w sposób twórczy przygotować dla siebie posiłek.