Konkurs kolęd i pastorałek

12.12. 2019 r. odbył się w naszej szkole PRZEDSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK, w którym wzięło udział 17 dzieci. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, przy pomocy rodziców przygotowały się do występu. W trakcie konkursu wszystkie dzieci wspólnie śpiewały ulubione kolędy. Przedszkolaków oceniało jury konkursowe: Pani Dyrektor – Małgorzata Kobylińska, pedagog – Pani Anna Hanulak i logopeda – Pani Dorota Brześkiewicz. Poziom konkursu, jak orzekło jury, był bardzo wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie. Ostatecznie wyłoniono trzech laureatów:

I miejsce – Oliwia Karpińska 0 C;

II miejsce – Basia Mucha 0 C;

III miejsce – Franciszek Orłowski z grupy 5-latków „Tropiciele”.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia. Chcielibyśmy aby konkurs stał się tradycją naszego przedszkola.