gf-u8Be-PqYs-B7xE_bombka-choinkowa-1920x1080-nocrop

Konkurs „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”

Regulamin szkolnego konkursu pt. „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”

1. Tematyka konkursu: Bombka bożonarodzeniowa
  2. Celem konkursu jest:
    kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej,
    b. prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej,
    c. rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne z wykorzystaniem różnych materiałów, technik.
  3. pielęgnowanie relacji rodzinnych.
  4. Konkurs został podzielony na 3 kategorie wiekowe:
  • odziały przedszkolne,
  • klasy I-III,
  • klasy IV-VIII
  1. Technika: dowolna.
  2. Format: kompozycja przestrzenna.
  3. Prace można wykonać wspólnie z całą rodziną.
  4. Zgłoszone prace powinny zawierać następujące informacje: imię i nazwisko ucznia, klasa.
  5. Prace należy dostarczyć do sali nr 8 w budynku szkoły przy ulicy Latowickiej 16.
  6. Termin składania prac: 16.12.2021 roku.
  7. Kryteria oceny prac: zgodność z tematem, oryginalność, pomysłowość, walory artystyczne, estetyka wykonania.
  8. Komisja konkursowa wybierze 3 najładniejsze bombki świąteczne w każdej kategorii wiekowej.
  9. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na Facebooku szkolnym.
  10. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody.
  11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  12. Dostarczone prace nie będą zwracane autorom, zastrzegamy sobie prawo do ich wykorzystania w celach promocji tradycji bożonarodzeniowych.
  13. Organizatorzy: p. Martyna Jasińska-Kaczorek, p. Magda Zielińska, p. Karina Gochna,